KONST / Litografier / Litografi 14409425
nr 1440 9425
Kerstin Ström-Bergstam
(f. 1924), Sverige
Litografi, “Billie Holiday”. Signerad, numrerad 208/250, daterad 1977. Bildmått: 12x16,5, yttermått inklusive ram: 33x36 cm
Kerstin Ström-Bergstam, svensk målare och grafiker född 1924.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:40:59
19/12 14:53:29
Kerstin Ström-Bergstam
Läs mer om Kerstin Ström-Bergstam